Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 45382
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

23.05.2010. - WYNIKI MISTRZOSTW CPSiR DRAGON O PUCHAR BURMISTRZA PODDĘBIC

Wyniki » 23.05.2010. - WYNIKI MISTRZOSTW CPSiR DRAGON O PUCHAR BURMISTRZA PODDĘBIC

 
MISTRZOSTWA CPSiR DRAGON w KARATE
OTWARTY TURNIEJ KARATE
O PUCHAR BURMISTRZA PODDĘBIC
 
Kata ind. dziewcząt roczniki 2001 i młodsze
  1. Patrycja Kowalczyk Uniejów
  2. Julia Galant Łęczyca
  3. Marta Celmer Brodnica
Kata ind. chłopców roczniki 2001 i młodsi
  1. Joris Vlciukas Wilno
  2. Ignas Silickas Wilno
  3. Krzysztof Gurdak Człuchów
Kata ind. dziewcząt roczniki 2000-1998 (do 6 kyu)
  1. Gintaryte Jonuskaite Wilno
  2. Gerda Tevelyte Wilno
  3. Marcelina Ślusarska Tuczno
Kata ind. chłopców roczniki 2000-1998 (do 6 kyu)
  1. Maciej Świstuń Wałcz
  2. Jakub Rosalski Wałcz
  3. Augustas Bastys Wilno
Kumite ind. dziewcząt roczniki 2000-1998 (do 6 kyu)
  1. Gerda Tevelyte Wilno
  2. Aleksandra Bargieł Wałcz
  3. Paulina Ciecierska Tuczno
3. Marcelina Ślusarska Tuczno
Kumite ind. chłopców roczniki 2000-1998 (do 6 kyu)
  1. Wiktor Wilkanowski Brodnica
  2. Maciej Świstuń Wałcz
  3. Marcin Wyćwicz Człuchów
  4. Norbert Manenok Człuchów
Kata ind. dziewcząt roczniki 2000-1998 (od 5 kyu)
  1. Katarzyna Mróz Poddębice
  2. Jagienka Wójcik Brodnica
  3. Marta Domagalska Brodnica
Kata ind. chłopców roczniki 2000-1998 (od 5 kyu)
  1. Jakub Kapica Łęczyca
  2. Jakub Domagalski Brodnica
  3. Artura Bobin Wilno
Kumite ind. dziewcząt roczniki 2000-1998 (od 5 kyu)
  1. Jagienka Wójcik Brodnica
  2. Marta Domagalska Brodnica
  3. Katarzyna Mróz Poddębice
Kumite ind. chłopców roczniki 2000-1998 (od 5 kyu)
  1. Artura Bobin Wilno
  2. Salvius Rocka Wilno
  3. Jakub Domagalski Brodnica
3. Jakub Kapica Łęczyca
Kata ind. dziewcząt roczniki 1997-1996 (do 6 kyu)
  1. Retiukaite Ieva Wilno
  2. Agnieszka Grzechowiak Wałcz
  3. Monika Dacko Tuczno
Kata ind. chłopców roczniki 1997-1996 (do 6 kyu)
  1. Kacper Szumiński Tuczno
  2. Adam Ślipek Wałcz
  3. Bartłomiej Zaborowski Brodnica
Kumite ind. dziewcząt roczniki 1997-1996 (do 6 kyu)
  1. Agnieszka Grzechowiak Wałcz
  2. Monika Dacko Tuczno
  3. Malwina Piast Tuczno
  4. Ieva Retiukaite Wilno
Kumite ind. chłopców roczniki 1997-1996 (do 6 kyu)
  1. Julian Saryczew Tuczno
  2. Dawid Chojnacki Brodnica
  3. Grzegorz Kłosek Tuczno
3. Krystian Gzubicki Brodnica
Kata ind. chłopców roczniki 1997-1996 (od 5 kyu)
  1. Konrad Tomaszewski Wałcz
  2. Wojciech Kacprowicz Łęczyca
  3. Piotr Kapica Łęczyca
Kumite ind. chłopców roczniki 1997-1996 (od 5 kyu)
  1. Konrad Tomaszewski Wałcz
  2. Wojciech Kacprowicz Łęczyca
  3. Michał Kurzawa Łęczyca
    3. Piotr Kapica Łęczyca
Kata ind. dziewcząt roczniki 1995-1993 (do 6 kyu)
  1. Anna Małkiewicz Brodnica
  2. Marta Głowacka Uniejów
  3. Aleksandra Szczygielska Człuchów
Kata ind. chłopców roczniki 1995-1993 (do 6 kyu)
  1. Krzysztof Hajduk Poddębice
  2. Patryk Zasada Łęczyca
  3. Adam Nowakowski Tuczno
Kumite ind. dziewcząt roczniki 1995-1993 (do 6 kyu)
  1. Marta Głowacka Uniejów
  2. Anna Małkiewicz Brodnica
  3. Aleksandra Szczygielska Człuchów
Kumite ind. chłopców roczniki 1995-1993 (do 6 kyu)
  1. Patryk Zasada Łęczyca
  2. Marcin Dądelewski Brodnica
  3. Adam Nowakowski Tuczno
  4. Krzysztof Hajduk Poddębice
Kata ind. dziewcząt roczniki 1995-1993 (od 5 kyu)
  1. Patrycja Gwizdała Wałcz
  2. Weronika Gwizdała Wałcz
  3. Katarzyna Kolejwo Łęczyca
Kata ind. chłopców roczniki 1995-1993 (od 5 kyu)
  1. Vitalijus Pucel Wilno
  2. Daniel Chrapkowski Człuchów
  3. Aleksander Krajnik Tuczno
Kumite ind. dziewcząt roczniki 1995-1993 (od 5 kyu)
  1. Weronika Gwizdała Wałcz
  2. Patrycja Gwizdałą Wałcz
  3. Katarzyna Kolejwo Łęczyca
Kumite ind. chłopców roczniki 1995-1993 (od 5 kyu)
  1. Andrzej Jagódka Tuczno
  2. Aleksander Krajnik Tuczno
  3. Maciej Zielenkiewicz Tuczno
3. Eryk Fisher Wałcz
Kata ind. chłopców roczniki 1992 i starsi (do 6 kyu)
  1. Irmantas Endrijaitis Wilno
  2. Kamil Kokorzycki Uniejów
  3. Zilvinas Krapavickas Wilno
Kumite ind. kobiet roczniki 1992 i starsze (do 6 kyu)
  1. Aneta Bobin Wilno
  2. Dorota Markiewicz Człuchów
Kumite ind. mężczyzn roczniki 1992 i starsi (do 6 kyu)
  1. Irmantas Endrijaitis Wilno
  2. Kamil Kokorzycki Uniejów
  3. Krzysztof Kordek Brodnica
3. Krzysztof Chrapkowski Człuchów
Kata ind. kobiet roczniki 1992 i starsze (3-1 kyu + dan)
  1. Maja Ostrowska Poddębice
  2. Daria Lipka Wałcz
  3. Martyna Tomaszewska Wałcz
Kata ind. mężczyzn roczniki 1992 i starsi (3-1 kyu + dan)
  1. Paweł Zieliński Człuchów
  2. Maciej Maciejewski Wałcz
  3. Hubert Tomaszewski Wałcz
Kumite ind. kobiet roczniki 1992 i starsze (3-1 kyu + dan)
  1. Maja Ostrowska Poddębice
  2. Martyna Tomaszewska Wałcz
  3. Daria Lipka Wałcz
  4. Marianna Kubiak Poddębice
Kumite ind. mężczyzn roczniki 1992 i starsi (3-1 kyu + dan)
  1. Paweł Zieliński Człuchów
  2. Maciej Maciejewski Wałcz
  3. Hubert Tomaszewski Wałcz
  4. Robert Moskwa Poddębice

Najlepszą zawodniczką Mistrzostw została Maja Ostrowska zDragona Poddębice

Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw został Konrad Tomaszewski z Wałcza
 
Puchary dla Najlepszych zawodników ufundował Piotr Sęczkowski Burmistrz Poddębic
 
Najmłodszym zawodnikiem Mistrzostw był Joris Valciukas z Wilna ur. w 2004r.,najmłodszą zawodniczką Julia Surmiak z Brodnicy ur. 2003r.
 
MISTRZOSTWA CPSiR DRAGONOTWARTY TURNIEJ KARATE O PUCHAR BURMISTRZA PODDĘBIC SĘDZIOWALI:
 
Marius Kliauza 4 Dan Litwa
Zbigniew Ruta 4 Dan Wałcz
Maja Ostrowska 3 Dan Poddębice
Karolina Pytel 3 Dan Wałcz
Zbigniew Kocoń 2 Dan Łęczyca
Antoniak Bartłomiej 2 Dan Poddębice
Paweł Zieliński 2 Dan Człuchów
Krzysztof Kalczyński 2 Dan Łęczyca
Leszek Celmer 2 Dan Brodnica
Robert Moskwa 1 Dan Poddębice
Gintaras Svencionis 1 Dan Wilno
Aneta Melkowska 1 Kyu Łęczyca
Imprezę, swą obecnością zaszczycili zaproszeni goście:
Stanisław Olas Starosta Poddębicki
Piotr Sęczkowski Burmistrz Poddębic
Piotr Majer Zastępca Burmistrza Poddębic
Paweł Gogulski Przewodniczący Rady Miejskiej w Poddębicach
Sławomir Stelmasiak Radny Rady Miejskiej w Poddębicach
Elżbieta Król Sekretarz Urzędu Miejskiego w Poddębicach
Magdalena Binder Dyrektor Poddębickiego Domu Kultury i Sportu
Piotr Binder Przewodniczący PO RP Powiatu Poddębickiego
 
Zdjęcia z imprezy już wkrótce na naszej stronie!
 
Medalistom GRATULUJEMY!!!

 

Facebook