Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 5Wszystkich: 44950
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

Mikołajkowy Turniej Karate Brodnica 2010

Wyniki » Mikołajkowy Turniej Karate Brodnica 2010

 
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE
BRODNICA 2010
1.ORGANIZATOR:
MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KARATE „SHOTOKAN” BRODNICA
2.TERMIN:
04.12.2010. (sobota)
3.MIEJSCE:
Hala Sportowa Technikum Rolniczego
ul. Karbowska 29
87-300 Brodnica
Zdjęcia z zawodów w galerii.
 
Wyniki zawodów
Kata 9-10 lat (dziewczęta)
1.      Trybuła Monika
2.      Tykarska Justyna
3.      Chmielewska Sandra
Kihon 7 lat i młodsze (dziewczęta)
1.      Stefańska Martyna
2.      Kalecińska Zosia
3.      Sarnowska Wiktoria
Kihon 7 lat i młodsi (chłopcy)
1.      Stefański Kamil
2.      Łukaszewski Konrad
3.      Wawrzyniak Łukasz
Kihon 8-9 lat chłopcy (chłopcy)
1.      Kopycki Wiktor
2.      Cyrnkowski Dominik
3.      Łapkiewicz Jacek
Kihon – początkujący (mieszana)
1.      Raczyńska Natalia
2.      Łapkiewicz Łukasz
3.      Majewski Szymon
Kata – 10-7 lat dziewczęta
1.      Celmer Marta
2.      Więckiewicz Ola
3.      Świtalska Ola
Kata 8-9 lat – 7 kyu dziewczeta
1.      Końpa Oliwia
2.      Kurnicka Wiktoria
3.      Surmiak Julia
Kumite 8-9 lat – 7 kyu dziewczęta
1.      Końpa Oliwia
2.      Surmiak Julia
3.      Kurnicka Wiktoria
 
Kata – 7 lat i młodsi (chłopcy) 8 kyu
1.      Wątorowski Jakub
2.      Kazimierski Ignacy
3.      Kołakowski Mikołaj
Kumite – 7 lat i młodsi (chłopcy) 8 kyu
1.      Wątorowski Jakub
2.      Świerczyński Mateusz
3.      Kołakowski Mikołaj
Kata – 9-10 lat (chłopcy) 8 kyu
1.      Zabudź Jakub
2.      Pilarski Jakub
3.      Wiśniewski Damian
Kumite – 9-10 lat (chłopcy) – 8 kyu
1.      Zabudź Jakub
2.      Pilarski Jakub
3.      Wiśniewski Damian
Kata – 12-13 lat (dziewczęta) – 8 kyu
1.      Płachta Wiktoria
2.      Szamrej Klaudia
3.      Barańska Aleksandra
Kumite – 12-13 lat (dziewczęta) – 8 kyu
1.      Szamrej Klaudia
2.      Barańska Aleksandr
3.      Płachta Wiktoria
Kata – 8-9 lat (chłopcy) – 7 kyu (chłopcy)
1.      Rakowski Krzysztof
2.      Surmiak Jakub
3.      Dreśliński Kacper
Kumite -8-9 lat – 7 kyu (chłopcy)
1.      Surmiak Jakub
2.      Dreśliński Kacper
3.      Rakowski Krzysztof
Kata 14-11 lat chłopcy – 8 kyu (chłopcy)
1.      Jasieniecki Adrian
2.      Sarnowski Hubert
3.      Dobiesz Kamil
Kumite 14-11 lat chłopcy – 8 kyu (chłopcy)
1.      Dobiesz Kamil
2.      Jasieniecki Adrian
3.      Pilarski Mikołaj
Kata 12-10 lat chłopcy – 7 kyu (chłopcy)
1.      Murawski Wojciech
2.      Dreśliski Maciej
3.      Zaborowski Grzegorz
Kumite 12-10 lat chłopcy – 7 kyu (chłopcy)
1.      Murawski Wojciech
2.      Dreśliński Maciej
3.      Zaborowski Grzegorz
Kata 10 lat – 6 kyu (chłopcy)
1.      Wilkanowski Wiktor
2.      Zdziarski Filip
3.      Karolczyk Szymon
Kumite 10 lta – 6 kyu (chłopcy)
1.      Wilkanowski Wiktor
2.      Karolczyk Szymon
3.      Zdziarski Filip
Kata 13-11 lat – 5 kyu (dziewczęta)
1.      Końpa Karcelina
2.      Kordek Ewa
3.      Dąbrowska Zofia
 
Kumite 13-11 lat – 5 kyu (dziewczęta)
 
1.      Końpa Marcelina
2.      Dąbrowska Zofia
3.      Kordek Ewa
 
Kata 13-12 lat - 7 kyu (chłopcy)
 
1.      Zaborowski Bartłomiej
2.      Kamiński Sebastian
3.      Płachta Jakub
 
Kumite 13-12 lat – 7 kyu (chłopcy)
 
1.      Zaborowski Bartłomiej
2.      Kamiński Sebastian
3.      Plachta Jakub
 
Kata – 5-3 kyu (mieszana)
 
1.      Domagalski Jakub
2.      Domagalska Marta
3.      Wójcik Jagienka
 
Kumite – 5-3 kyu (mieszana)
 
1.      Domagalski Jakub
2.      Domagalska Marta
3.      Wójcik Jagienka
 

 

 

Facebook