Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 45382
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

Mikołajkowy Turniej Karate Fudokan Brodnica 2009 - wyniki

Wyniki » Mikołajkowy Turniej Karate Fudokan Brodnica 2009 - wyniki

 
 
 
Wyniki Mikołajkowego Turnieju Karate Fudokan - Brodnica 2009
 
Grupa "A" - bez pasów dziewczynki - KICHON
 
1 . Aleksandra Świtalska - Brodnica
2. Kamila Zaręba - Rypin
3. Wiktoria Sarnowska - Brodnica (najmłodsza zawodniczka turnieju - 4 lata)
 
Grupa "B" - bez pasów chłopcy 7 lat i młodsi (2002 i młodsi) - KICHON
 
1. Mikołaj Kołakowski - Brodnica
2. Szymon Kryczka - Rypin
3. Jarosław Smoliński - Brodnica
4. Dawid Cichewicz - Brodnica (najmłodszy zawodnik turnieju - 5 lat)
 
Grupa "C" - bez pasów chłopcy 8 lat i starsi (2001 i starsi) - KICHON
 
1. Damian Wiśniewski - Rypin
2. Hubert Sarnowski - Brodnica
3. Dominik Cichewicz - Brodnica
4. Jan Wdowiak - Brodnica
 
Grupa "D" - białe pasy (9-kyu) dziewczynki 8 lat i młodsze (2001 i młodsze)
                                     kata
 
1. Oliwia Końpa - Brodnica
2. Marta Celmer - Brodnica
3. Julia Surmiak - Brodnica
 
                                   kumite
 
1. Oliwia Końpa - Brodnica
2. Marta Celmer - Brodnica
3. Julia Surmiak - Brodnica
 
Grupa "E" - białe pasy (9-kyu) chłopcy 8 lat i młodsi (2001 i młodsi)
                                   kata
 
1. Krzysztof Rakowski - Rypin
2. Kacper Dreśliński - Rypin
3. Jakub Wątorowski - Brodnica
4. Łukasz Malanowski - Górzno
 
                                kumite
 
1. Krzysztof Rakowski - Rypin
2. Jakub Wątorowski - Brodnica
3. Jakub Pilarski - Rypin
4. Łukasz Malanowski - Górzno
 
Grupa "F" - białe pasy (9-kyu) dziewczynki 9 lat i starsze ( 2000 i starsze)
                                kata
 
1. Wiktoria Płachta - Brodnica
2. Anna Marchlewska - Górzno
3. Aleksandra Barańska - Brodnica
4. Klaudia Szamrej - Górzno
 
                               kumite
 
1. Wiktoria Płachta - Brodnica
2. Aleksandra Barańska - Brodnica
3. Anna Marchlewska - Górzno
4. Klaudia Szamrej - Górzno
 
Grupa "G" - białe pasy (9-kyu) - chłopcy 9 lat i starsi (2000 i starsi)
                               kata
 
1. Wojciech Murawski - Górzno
2. Jakub Płachta - Brodnica
3. Michał Płachta - Brodnica
4. Mateusz Łubiński - Górzno
 
                             kumite
 
1. Wojciech Murawski - Górzno
2. Mateusz Łubiński - Górzno
3. Łukasz Marchlewski - Brodnica
4. Michał Płachta - Brodnica
 
Grupa "H" - żółte pasy (8-kyu) - dziewczęta
                              kata
 
1. Zofia Dąbrowska - Rypin
2. Wiktoria Kurnicka - Brodnica
 
                               kumite
 
1. Wiktoria Kurnicka - Brodnica
2. Zofia Dąbrowska - Rypin
 
Grupa "I" - żółte pasy (8-kyu) chłopcy 10 lat i młodsi (1999 i młodsi)
                               kata
 
1. Wiktor Wilkanowski - Brodnica
2. Filip Zdziarski - Rypin
3. Piotr Urbaniak Brodnica
4. Mateusz Urbaniak Brodnica
 
                              kumite
 
1. Wiktor Wilkanowski - Brodnica
2. Filip Zdziarski - Rypin
3. Dawid Gawryszewski - Rypin
4. Maciej Dreśliński - Rypin
 
Grupa "J" - żółte i pomarańczowe pasy (8 i 7kyu) chłopcy 11 lat i starsi (1998 i starsi)
                            kata
 
1. Bartłomiej Zaborowski - Rypin
2. Karol Caliński - Rypin
3. Maciej Kołakowski - Brodnica
 
                            kumite
 
1. Maciej Kołakowski - Brodnica
2. Bartłomiej Zaborowski - Rypin
3. Karol Caliński - Rypin
 
Grupa "K" - pomarańczowe i zielone pasy (7 i 6kyu) dziewczęta
                            kata
 
1. Marcelina Końpa - Brodnica
2. Ewa Dądelewska - Brodnica
3. Ewa Kordek - Brodnica
 
                          kumite
 
1. Marcelina Końpa - Brodnica
2. Ewa Kordek - Brodnica
3. Ewa Dądelewska - Brodnica
 
Grupa "L" - pomarańczowe i zielone pasy (7 i 6kyu) chłopcy
                         kata
 
1. Michał Kowalkowski - Brodnica
2. Marcin Dądelewski - Brodnica
3. Krzysztof Dądelewski - Brodnica
4. Wiktor Banasiak - Brodnica
 
                         kumite
 
1. Marcin Dądelewski - Brodnica
2. Michał Kowalkowski - Brodnica
3. Krzysztof Dadelewski - Brodnica
4. Wiktor Banasiak - Brodnica
 
Grupa "M" - niebieskie pasy
                          kata
 
1. Artur Treder - Brodnica
2. Cyryl Szalkowski - Brodnica
 
                         kumite
 
1. Cyryl Szalkowski - Brodnica

2. Artur Treder - Brodnica       

 

Zdjęcia z turnieju w rozdzielczości 1824x1368 do pobrania

 

Facebook