Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 45382
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

Turniej Gwiazdkowy Karate Fudokan - Poddębice 2009 - WYNIKI

Wyniki » Turniej Gwiazdkowy Karate Fudokan - Poddębice 2009 - WYNIKI

 
W Turnieju udział wzięła rekordowa ilość 80 zawodników i zawodniczek z 5 klubów z całej Polski! Niewątpliwą atrakcją była wizyta Św. Mikołaja. Wszystkie młodsze dzieci były ogromnie podekscytowane ale dzielnie podchodziły po prezenty, które przyniósł ze sobą Mikołaj. Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Zdzisław Cyganiak Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego, budżetu i finansów Starostwa Powiatowego w Poddębicach oraz Pan Piotr Majer Wiceburmistrz Poddębic.
 
WYNIKI XIII TURNIEJU GWIAZDKOWEGO
PODDĘBICE 12.12.2009r.
 
 
PIERWSZY KROK            -           GRUPA MIESZANA
 
I    m-ce          PAWEŁ WROŃSKI
II m-ce           WIKTOR WARAWĄSOWSKI
III m-ce          ZUZANNA KIEJNICH
 
 
            GRUPA 7 lat i młodsi (ur.2002r. i później) –DZIEWCZĘTA – Kata ind.
 
I    m-ce          JULIA SURNIAK  – Brodnica
II   m-ce          OLIWIA KOŃPA     - Brodnica
III m-ce          BARBARA MRÓZ – DRAGON Poddębice
 
GRUPA 7 lat i młodsi (ur.2002r. i później) – CHŁOPCY – Kata ind.
 
I    m-ce          PATRYK WRZESIŃSKI              -           DRAGON Poddębice
II   m-ce          JAKUB WĄTOROWSKIA                       -           Brodnica
III m-ce          JAKUB SURMIAK                        -           Brodnica
 
GRUPA 8-9 lat (ur.2001- 2000r.)-DZIEWCZĘTA – Kata ind.
 
I    m-ce          WIKTORIA WICHERKIEWICZ            -           Uniejów
II m-ce           ZOFIA OSTROWSKA                   -           Uniejów
III m-ce          PATRYCJA KOWALCZYK        -           Uniejów
 
GRUPA 8-9 lat (ur.2001- 2000r.)-CHŁOPCY – Kata ind.
 
I    m-ce          JAKUB KACPROWICZ                           -           Łęczyca
II   m-ce          KRZYSZTOF RAKOWSKI                      -           Brodnica
III m-ce         GRZEGORZ WIECZORKOWSKI         -           Łęczyca
 
 
GRUPA 8-9 lat (ur.2001- 2000r.)-DZIEWCZĘTA – Kumite ind.
 
I    m-ce          WIKTORIA WICHERKIEWICZ            -           Uniejów
II m-ce           ZOFIA OSTROWSKA                   -           Uniejów
III m-ce          MARTA CELMER                        -           Brodnica
III m-ce          MAJA KULESZA                           -           Uniejów
 
 
GRUPA 8-9 lat (ur.2001- 2000r.)-CHŁOPCY – Kumite ind.
 
I    m-ce          JAKUB KACPROWICZ                           -           Łęczyca
II   m-ce          GRZEGORZ WIECZORKOWSKI         -           Łęczyca
III m-ce         RAFAŁ STRZAŁKOWSKI                      -           Uniejów
III m-ce          WIKTOR WILKANOWSKI                     -           Brodnica
GRUPA 10-11 lat (ur. 1998-1999) –DZIEWCZĘTA – Kata ind.
 
I    m-ce          -           ALEKSANDRA GALANT                       -           Łęczyca
II m-ce           -           ALEKSANDRA KOZIŃSKA       -           Uniejów
III m-ce          -           MARCELINA KOŃPA                 -           Brodnica
 
GRUPA 10-11 lat (ur. 1998-1999) –CHŁOPCY – Kata ind.
 
I    m-ce          -           WOJCIECH MURAWSKI                        -           Brodnica
II m-ce           -           PATRYK JASZCZURA                -           DRAGON Poddębice
III m-ce          -           MICHAŁ PŁACHTA                     -           Brodnica
 
GRUPA 10-11 lat (ur. 1998-1999) – DZIEWCZĘTA – Kumite ind.
 
I   m-ce           -           MARCELINA KOŃPA                 -           Brodnica
II m-ce           -           ALEKSANDRA KOZIŃSKA       -           Uniejów
III m-ce          -           ALEKSANDRA GALANT                       -           Łęczyca
III m-ce          -           JULIA TWOREK                           -           DRAGON Poddębice
 
GRUPA 10-11 lat (ur. 1998-1999) –CHŁOPCY – Kumite ind.
 
I    m-ce          -           SEBASTIAN KAMIŃSKI             -           Brodnica
II m-ce           -           PATRYK JASZCZURA                -           DRAGON Poddębice
III m-ce          -           WOJCIECH MURAWSKI                        -           Brodnica
III m-ce          -           MATEUSZ URBANIAK               -           Brodnica
 
            GRUPA ŁĄCZONA 12 lat i starsi - DZIEWCZĘTA – Kata ind.
 
I    m-ce          -           KATARZYNA MRÓZ                   -           DRAGON Poddębice
II m-ce           -           ZUZANNA REKLEWSKA                       -           Grodzisk Maz.
III m-ce          -           KAROLINA SMOCZYŃSKA      -           Bridnica
 
GRUPA ŁĄCZONA 12 lat i starsi – CHŁOPCY – Kata ind.
 
I    m-ce          -           JAKUB KAPICA                            -           Łęczyca
II m-ce           -           PIOTR KAPICA                             -           Łęczyca
III m-ce          -           ARTUR CISZEWSKI                    -           DRAGON Poddębice
 
 
GRUPA ŁĄCZONA 12 lat i starsi - DZIEWCZĘTA – Kumite ind.
 
I    m-ce          -           KATARZYNA MRÓZ                   -           DRAGON Poddębice
II m-ce           -           ZUZANNA REKLEWSKA                       -           Grodzisk Maz.
III m-ce          -           WIKTORIA PŁACHTA                -           Brodnica
III m-ce          -           KAROLINA SMOCZYŃSKA      -           Brodnica
 
 
 
 
 
GRUPA ŁĄCZONA 12 lat i starsi – CHŁOPCY – Kumite ind. DO 6 KYU
 
I    m-ce          -           KRYSTIAN GZUBICKI               -           Brodnica
II m-ce           -           DARIUSZ KĘDZIA                                   -           Dalików
III m-ce          -           JAKUB PŁACHTA                                    -           Brodnica
III m-ce          -           MICHAŁ BUGAJ                           -           Uniejów
 
GRUPA ŁĄCZONA 12 lat i starsi – CHŁOPCY – Kumite ind. OD 5 KYU
 
I    m-ce          -           PIOTR KAPICA                             -           Łęczyca
II m-ce           -           JAKUB KAPICA                            -           Łęczyca
III m-ce          -           WOJCIECH KACPROWICZ       -           Łęczyca
III m-ce          -           ARTUR CISZEWSKI                    -           DRAGON Poddębice
 
           
 
            Najlepszym zawodnikiem został Jakub Kasprowicz
            Najlepszą zawodniczką została Katarzyna Mróz i Wiktoria Wicherkiewicz
 

 

Facebook