Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 1Wszystkich: 45805
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

Turniej Pierwszego Kroku - 30.11.2011 r w Brodnicy

Wyniki » Turniej Pierwszego Kroku - 30.11.2011 r w Brodnicy

 

 
Wyniki Turnieju Pierwszego Kroku - 30.11.2011r w Brodnicy
 
Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji a także Marcie Domagalskiej, Kubie Domagalskiemu, Filipowi Zdziarskiemu, Bartłomiejowi Zaborowskiemu oraz Justynie Laskowskiej za pomoc w sędziowaniu.
 
   Zawody sędziowali:
     
   Leszek Celmer  3 DAN Brodnica  
   Bartłomiej Bielicki  3 DAN Brodnica  
   Karol Wiśniewski  1 DAN Brodnica  
   Dariusz Dąbrowski  1 DAN Brodnica  
   Piotr Folek  1 DAN Brodnica  
   Jagoda Łachmańska  1 KYU Brodnica  
         
         
         
         
         
         
     
   Wyniki Mistrzostw:
     
CHŁOPCY. BEZ STOPNIA/BIAŁE PASY 7LAT
     
 1.  WIKTOR FERSZT  
 2.  BARTOSZ ROCHNOWSKI  
 3.  IGOR BAŁUTA  
     
     
DZIEWCZĘTA BIAŁE PASY 5-6-7 LAT
     
 1.  MARTYNA KASPERKIEWICZ  
 2.  WIKTORIA OGOS  
 3.  JAGODA RZESZOT  
     
     
CHŁOPCY ŻÓŁTE PASY 7 LAT
     
 1.  KONRAD ŁUKASZEWSKI  
 2.  MATEUSZ KOWALICKI  
 3.  WIKTOR JAROSZ  
     
     
DZIEWCZĘTA BIAŁE PASY 8 – 9 – 10 LAT
     
 1.  ANGELIKA CZUPRYŃSKA  
 2.  JULIA TELEJKO  
 3.  NATALIA RACZYŃSKA  
     
     
CHŁOPCY ŻÓŁTE PASY 9-10 LAT
     
 1.  JACEK ŁAPKIEWICZ  
 2.  DOMINIK CYRANKOWSKI  
 3.  JAKUB STACHOWSKI  
     
     
DZIEWCZĘTA ŻÓŁTE PASY 6-7 LAT
     
 1.  MARTYNA STEFAŃSKA  
 2.  WIKTORIA SPYCHAŁA  
 3.  ZOFIA KALECIŃSKA  
     
     
CHŁOPCY BEZ PASA 12 LAT
     
 1.  SZYMON TOPOLEWSKI  
 2.  DAMIAN PIWOWARSKI  
 3.  DANIEL TRUSZCZYŃSKI  
     
     
DZIEWCZĘTA ŻÓŁTE PASY 10-12 LAT
     
 1.  SANDRA CHMIELEWSKA  
 2.  JUSTYNA TYKARSKA  
 3.  JAGODA WITKOWSKA  
     
     
CHŁOPCY ŻÓŁTE/ POMARAŃCZOWE PASY 9-13 LAT
     
 1.  MIKOŁAJ KOŁAKOWSKI  
 2.  JAKUB SURMIAK  
 3.  JAKUB WĄTOROWSKI  
     
     
DZIEWCZĘTA POMARAŃCZOWE PASY 8-14 LAT
     
 1.  JULIA SURMIAK  
 2.  WIKTORIA PŁACHTA  
 3.  WIKTORIA KURNICKA  
     
     
CHŁOPCY 14-15 LAT
     
 1.  ŁUKASZ ŁAPKIEWICZ  
 2.  SZYMON MAJEWSKI  
 3.  ADRIAN JASIENIECKI  
     

 

 

 

Facebook