Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 3Wszystkich: 53563
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

WIELKI SUKCES POLSKICH KARATEKÓW ZS KS NSKF POLSKA W GRODNIE!!!

Wiadomości » 2011 » WIELKI SUKCES POLSKICH KARATEKÓW ZS KS NSKF POLSKA W GRODNIE!!!

 
 
29 maja 2011r. karatecy NSKF POLSKA  gościli na Jubileuszowym Turnieju, zorganizowanym przez zaprzyjaźniony, białoruski klub Karate i Kick Boxingu w Grodnie. Zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach mierzyli się nie tylko z przeciwnikami ale przede wszystkim z nowymi zasadami i przepisami, według których rozgrywane były zawody.  Zawodnicy  Kadry Polskiego Karate Shotokan NSKF zdobyli 11 medali!!!, w tym 2 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe!!! Jak zwykle swoją klasę potwierdzili 3 krotna Mistrzyni Świata Maja Ostrowska wygrywając kata indywidualne, wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski i Europy Karol Wiśniewski, Jagoda Łachmańska, Marta Domagalska i Jakub Domagalski,   Wszystkim zawodnikom, trenerom i działaczom ZS KS NSKF POLSKA gratulujemy, a oto wyniki :
 
 
WYNIKI TURNIEJU Z OKAZJI 15 LECIA KLUBU KARATE I KICK BOXINGU Z GRODNA  
GRODNO 29.05.2011
 
 
JAKUB DOMAGALSKI – III m-ce LIGHT CONTACT (open kumite)
KAROLINA STRZELCZYK – IV m-ce KUMITE
MAJA KULESZA – II m-ce KATA
ANNA MAŁKIEWICZ – III m-ce KATA, IV m-ce KUMITE
JAGODA ŁACHMAŃSKA – II m-ce KATA, III m-ce KUMITE
MARCELINA KOŃPA – II m-ce KATA, IV KUMITE
KLAUDIA SZAMREJ – II KUMITE, IV KATA
KAROL WIŚNIEWSKI – II m-ce LIGHT CONTACT (open kumite), IV KATA
MARTA DOMAGALSKA – I m-ce KUMITE, II m-ce KATA
KAMIL SZAMREJ – IV m-ce LIGHT CONTACT (open kumite)
MAJA OSTROWSKA – I m-ce KATA
 
 
Podczas oficjalnego otwarcia finałów Turnieju w Grodnie Prezes ZS KS NSKF POLSKA Maciej Grubski 6 DAN przekazał na ręce Nazima Nazirova List Gratulacyjny w imieniu Związku z okazji 15 Lecia Klubu w Grodnie. Jednocześnie Shihan Maciej Grubski 6 DAN odebrał podziękowania, gratulacje i Życzenia sukcesów od Wiceprezydenta Karate Tradycyjnego w Europie Wladimira Jorgi 9 DAN oraz Soke Ilii Jorgi 10 DAN??!!!
Zarząd Związku Sportowego Karate Shotokan NSKF Polska składa podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu, jakim stał się wyjazd do Grodna na turniej Karate.

 

 

Facebook