Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 1Wszystkich: 45805
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

Wyniki III PUCHAR POLSKI W KARATE SHOTOKAN NSKF - 02.10.2015r Brodnica

Wiadomości » Wyniki III PUCHAR POLSKI W KARATE SHOTOKAN NSKF - 02.10.2015r Brodnica

KATA Grupa „B” dziewczynki i chłopcy 7 lat i młodsi

  1. Oskar Samek – Brodnica
  2. Małgorzata Pawłowska – Rypin
  3. Miłosz Dudka – Łęczyca

 

KATA Grupa „D” dziewczynki 8-9 lat

  1. Martyna Gołkowska – Brodnica
  2. Zuzanna Kasprzycka – Brodnica
  3. Hanna Brokos – Rypin

 

KATA Grupa „D” chłopcy 8-9 lat do 6 kyu

  1. Kacper Banasiak – Łęczyca
  2. Igor Pietrzak – Brodnica
  3. Sebastian Patalon – Brodnica

 

KATA Grupa „F” dziewczynki 10-11 lat do 6 kyu

  1. Maria Rybak – Rypin
  2. Julia Szypkowska – Brodnica

 

 KATA Grupa „F” chłopcy 10-11 lat do 6 kyu

  1. Jakub Mosakowski – Brodnica
  2. Piotr Frągnowski – Brodnica
  3. Wiktor Bednarek – Brodnica

 

KATA Grupa „G” dziewczynki 10-11 lat od 5 kyu

  1. Magdalena Ciołek – Łęczyca
  2. Jagoda Rzeszot – Rypin
  3. Zuzanna Śliwińska- Brodnica

 

KATA Grupa „E” + „G” chłopcy 8-11 lat od 5 kyu

  1. Filip Dudka – Łęczyca
  2. Artur Pik – Łęczyca
  3. Remigiusz Pachnik – Brodnica

 

KATA Grupa „H” dziewczęta 12-13 lat do 6 kyu

  1. Dominika Trzyna – Brodnica
  2. Amelia Głowacka – Brodnica
  3. Alexandra Bugajska – Warszawa

 

KATA Grupa „I” dziewczęta 12-13 lat od 5 kyu

  1. Martyna Stefańska – Rypin
  2. Oliwia Staniak – Uniejów
  3. Weronika Kujawa – Uniejów

 

KATA Grupa „H” + „I” chłopców 12-13 lat

  1. Piotr Łuczak – Łęczyca
  2. Mateusz Szymczak – Uniejów

 

KATA Grupa „J” dziewczęta 14-15 lat do 6 kyu

  1. Adrianna Brzezińska – Warszawa
  2. Magdalena Chadaj – Warszawa
  3. Zuzanna Zakrzewska – Brodnica

 

KATA Grupa „K” dziewczęta 14-15 lat od 5 kyu

  1. Patrycja Kowalczyk – Uniejów
  2. Sandra Chmielewska – Brodnica
  3. Julia Krokosz – Uniejów

 

KATA Grupa „K” + „Ł” chłopcy 14-17 lat od 5 kyu

  1. Jakub Domagalski – Brodnica
  2. Grzegorz Wieczorkowski – Łęczyca
  3. Szymon Karolczyk – Rypin

 

KATA Grupa „Ł” + „N” kobiet 16 lat i starsze

  1. Urszula Olędzka – Warszawa
  2. Magdalena Durys – Uniejów

 

KATA  DRUŻYNOWE chłopców

  1. Piotr Frągnowski – Brodnica

Remigiusz Pachnik – Brodnica

Jakub Mosakowski – Brodnica

 

  1. Wiktor Bednarek – Brodnica

Łukasz Frągnowki – Brodnica

Igor Pietrzak – Brodnica

 

  1. Franciszek Dąbrowski – Brodnica

Alan Pietrzak – Brodnica

Mateusz Pachnik – Brodnica

 

KATA  DRUŻYNOWE dziewcząt młodszych

  1. Iza Antosik – Uniejów

Oliwia Staniak – Uniejów

Aleksandra Bierzyńska – Uniejów

 

  1. Martyna Stefańska – Rypin

Agata Rochowicz – Rypin

Jagoda Rzeszot – Rypin

 

  1. Oliwia Pachnik – Brodnica

Dominika Trzyna – Brodnica

Zuzanna Śliwińska – Brodnica

 

KATA  DRUŻYNOWE dziewcząt starszych

  1. Patrycja Kowalczyk – Uniejów

Julia Krokosz – Uniejów

Weronika Kujawa – Uniejów

 

  1. Sandra Chmielewska – Brodnica

Julia Telejko – Brodnica

Natalia Warachowska – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „B” dziewczynki i chłopcy 7 lat i młodsi

  1. Oskar Samek – Brodnica
  2. Miłosz Dudka – Łęczyca
  3. Małgorzata Pawłowska – Rypin

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „D” dziewczynki 8-9 lat

  1. Martyna Gołkowska – Brodnica
  2. Hanna Brokos – Rypin
  3. Gabriela Siwirska – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „D” chłopcy 8-9 lat

  1. Kacper Banasiak – Łęczyca
  2. Sebastian Patalon – Brodnica
  3. Dominik Rybiński – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „F” dziewczynki 10-11 lat do 6 kyu

  1. Maria Rybak – Rypin
  2. Julia Szypkowska – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „F” chłopcy 10-11 lat do 5 kyu

  1. Jakub Mosakowski – Brodnica
  2. Alan Pietrzak – Brodnica
  3. Wiktor Bednarek – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „G” dziewczęta 10-11 lat od 5 kyu

  1. Zuzanna Śliwińska – Brodnica
  2. Agata Rochowicz – Rypin
  3. Jagoda Rzeszot – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „E” + „G” chłopcy 8-11 lat od 5 kyu

  1. Remigiusz Pachnik – Brodnica
  2. Artur Pik – Łęczyca
  3. Łukasz Mintus – Poddębice

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „H” dziewczęta 12-13 lat do 6 kyu

  1. Dominika Trzyna – Brodnica
  2. Alexandra Bugajska – Warszawa
  3. Amelia Głowacka – Brodnica

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „I” dziewczęta 12-13 lat od 5 kyu

  1. Oliwia Staniak – Uniejów
  2. Martyna Stefańska – Brodnica
  3. Iza Antosik – Uniejów

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „I” chłopców 12-13 lat

  1. Piotr Łuczak – Łęczyca
  2. Mateusz Szymczak – Uniejów

 

KIHON-IPPON-KUMITE Gupa „J” dziewczęta 14-15 lat do 6 kyu

  1. Adrianna Brzezińska – Warszawa
  2. Magdalena Chadaj – Warszawa
  3. Zuzanna Zakrzewska – Brodnica

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „E” chłopcy 8-9 lat

  1. Sebastian Patalon – Brodnica
  2. Dominik Rybiński – Brodnica
  3. Igor Pietrzak – Brodnica

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „G” dziewczynki 10-11 lat

  1. Agata Rochowicz – Rypin
  2. Jagoda Rzeszot – Rypin
  3. Zuzanna Śliwińska – Brodnica

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „G” chłopcy 10-11 lat

  1. Piotr Frągnowski – Brodnica
  2. Radomił Kacprzak – Poddębice
  3. Remigiusz Pachnik – Brodnica

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „I” dziewczęta 12-13 lat

  1. Martyna Stefańska – Rypin
  2. Oliwia Pachnik – Brodnica
  3. Iza Antosik – Uniejów

 

SHOBU-NIHON-KUMITE Grupa „H” + „I” chłopców 12-13 lat

  1. Piotr Łuczak – Łęczyca
  2. Mateusz Szymczak – Uniejów

 

SHOBU-IPPON-KUMITE Grupa „K” dziewcząt 14-15 lat

  1. Julia Telejko – Brodnica
  2. Marta Czechowicz – Poddębice
  3. Natalia Warachowska – Brodnica

 

SHOBU-IPPON-KUMITE Grupa „K” + „Ł” chłopców 14-17 lat

  1. Jakub Domagalski – Brodnica
  2. Szymon Karolczyk – Rypin
  3. Grzegorz Wieczorkowski – Łęczyca

 

SHOBU-IPPON-KUMITE Grupa „Ł” + „N” kobiet 16 lat i starsze

  1. Magdalena Durys – Uniejów
  2. Urszula Olędzka – Warszawa

 

Facebook