Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 5Wszystkich: 44950
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

Wyniki Mistrzostw Polski w Karate Fudokan, Jastrowie 2009

Wyniki » Wyniki Mistrzostw Polski w Karate Fudokan, Jastrowie 2009

 
WYNIKI:

KONKURENCJA KATA INDYWIDUALNE

JUNIORKI MŁODSZE [KADETKI]
I m.   - Julita Górczyńska, BASSAI Uniejów
II m.  - Anna Gwara, DRAGON Kolno
III m. - Justyna Laskowska, MUKS Brodnica
IV m. - Natalia Biernasiak, DRAGON Poddębice

JUNIORZY MŁODSI [KADECI]
I m.   - Bartosz Tyszka, DRAGON Kolno
II m.  - Mariusz Kakietek, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Kamil Lipiński, ZANSHIN Jaktorów
IV m. - Robert Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów

JUNIORKI
I m.   - Oliwia Płoska, MUKS Brodnica
II m.  - Agata Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Marta Kępa, SATORI Jastrowie
IV m. - Krystyna Król, SATORI Jastrowie

JUNIORZY
I m.   - Dominik Seroka, DRAGON Kolno
II m.  - Damian Zań, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Michał Mikołowski, ZANSHIN Jaktorów
IV m. - Jacek Malinowski, DRAGON Poddębice

MŁODZIEŻÓWKI
I m.   - Sylwia Makowska, DRAGON Poddębice
II m.  - Marta Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Magdalena Jończyk, SATORI Jastrowie

MŁODZIEŻOWCY
I m.   - Krzysztof Deliś, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Konrad Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Sebastian Szablak, DRAGON Kolno
IV m. - Bartłomiej Lipka, DRAGON Kolno

SENIORKI
I m.   - Maja Ostrowska, DRAGON Poddębice
II m.  - Irena Kołakowska, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Anna Skwarek, SATORI Jastrowie

SENIORZY
I m.   - Bartłomiej Antoniak, DRAGON Poddębice
II m.  - Grzegorz Kasprzykowski, DRAGON Poddębice
III m. - Jan Maniak, DRAGON Poddębice
IV m. - Rafał Drązikowski, ZANSHIN Jaktorów
 
KONKURENCJA FUKU-GO

JUNIORKI MŁODSZE [KADETKI]
I m.   - Justyna Laskowska, MUKS Brodnica
II m.  - Julita Górczyńska, BASSAI Uniejów
III m. - Weronika Magda, SATORI Jastrowie
III m. - Natalia Biernasiak, DRAGON Poddębice

JUNIORZY MŁODSI [KADECI]
I m.   - Kamil Lipiński, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Sebastian Przestrzelski, DRAGON Kolno
III m. - Robert Tarczyński , ZANSHIN Jaktorów
III m. - Mariusz Kakietek, ZANSHIN Jaktorów

JUNIORKI
I m.   - Agata Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Oliwia Płoska, MUKS Brodnica
III m. - Katarzyna Kolejwo, IPPON Łęczyca
III m. - Aleksandra Dworzańska, ZANSHIN Jaktorów

JUNIORZY
I m.   - Michał Mikołowski, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Dominik Seroka, DRAGON Kolno
III m. - Paweł Pelc, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Damian Zań, ZANSHIN Jaktorów

MŁODZIEŻÓWKI + SENIORKI
I m.   - Irena Kołakowska, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Sylwia Makowska, DRAGON Poddębice
III m. - Marta Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów
IV m. - Magdalena Jończyk, SATORI Jastrowie

MŁODZIEŻOWCY
I m.   - Krzysztof Deliś, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Sebastian Szablak, DRAGON Kolno
III m. - Mateusz Gralka, BASSAI Uniejów
III m. - Konrad Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów

SENIORZY
I m.   - Grzegorz Kasprzykowski, DRAGON Poddębice
II m.  - Rafał Drązikowski, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Jan Maniak, DRAGON Poddębice
III m. - Dawid Chmura, SATORI Jastrowie


KONKURENCJA KUMITE INDYWIDUALNE

JUNIORKI MŁODSZE [KADETKI]
I m.   - Justyna Laskowska, MUKS Brodnica
II m.  - Weronika Magda, SATORI Jastrowie
III m. - Julita Górczyńska, BASSAI Uniejów
III m. - Natalia Biernasiak, DRAGON Poddębice

JUNIORZY MŁODSI [KADECI]
I m.   - Robert Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Sebastian Przestrzelski, DRAGON Kolno
III m. - Bartosz Tyszka, DRAGON Kolno
III m. - Mariusz Kakietek, ZANSHIN Jaktorów

JUNIORKI
I m.   - Anna Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Aleksandra Dworzańska, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Krystyna Król, SATORI Jastrowie
III m. - Oliwia Płoska, MUKS Brodnica

JUNIORZY
I m.   - Rafał Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Damian Zań, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Michał Mikołowski, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Karol Wiśniewski, MUKS Brodnica

MŁODZIEŻÓWKI + SENIORKI
I m.   - Irena Kołakowska, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Marta Drązikowska, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Magdalena Jończyk, SATORI Jastrowie
III m. - Sylwia Makowska, DRAGON Poddębice

MŁODZIEŻOWCY
I m.   - Konrad Tarczyński, ZANSHIN Jaktorów
II m.  - Kamil Urbański, DRAGON Kolno
III m. - Krzysztof Deliś, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Mateusz Gralka, BASSAI Uniejów

SENIORZY
I m.   - Grzegorz Kasprzykowski, DRAGON Poddębice
II m.  - Jan Maniak, DRAGON Poddębice
III m. - Rafał Drązikowski, ZANSHIN Jaktorów
III m. - Dawid Chmurka, SATORI Jastrowie


KONKURENCJA ENBU

KOBIETA / MĘŻCZYZNA
I m.   - ZANSHIN Jaktorów         [Marta Drązikowska, Konrad Tarczyński]
II m.  - DRAGON Poddębice       [Sylwia Makowska, Grzegorz Kasprzykowski]
III m. - BASSAI Uniejów             [Julita Górczyńska, Dawid Gralka]
IV m. -SATORI Jastrowie            [Krystyna Król, Dawid Chmura]

MĘŻCZYZNA / MĘŻCZYZNA
I m.  -  BASSAI Uniejów              [Dawid Gralka, Mateusz Gralka]
II m.  -  DRAGON Kolno              [Sebastian Szablak, Bartłomiej Lipka]
III m. - ZANSHIN Jaktorów        [Kamil Lipiński, Robert Tarczyński]                


KONKURENCJA KATA ZESPOŁOWE KOBIET

JUNIORKI MŁODSZE + JUNIORKI
I m. -DRAGON Poddębice       
[Marta Goszczyk, Natalia Biernasiak, Julita Górczyńska]
II m.  - DRAGON Kolno              
[Zuzanna Wójcik, Edyta Glazer, Anna Gwara]
III m.   -  SATORI Jastrowie          
[Weronika Magda, Natalia Kowalczyk, Angelika Szczepko]

MŁODZIEŻÓWKI + SENIORKI
I m. - ZANSHIN Jaktorów          
[Irena Kołakowska, Marta Drązikowska, Agata Drązikowska]
II m. - SATORI Jastrowie            
[Aleksandra Koguciuk, Magdalena Jończyk, Krystyna Król]
III m. - SATORI Jastrowie          
[Anna Skwarek, Marta Kępa, Małgorzata Otocka]


KONKURENCJA KATA ZESPOŁOWE MĘŻCZYZN

JUNIORZY MŁODSI + JUNIORZY
I m. - DRAGON Kolno                
[Bartosz Urbański, Bartosz Tyszka, Alan Al- Murtatha]
II m. - ZANSHIN Jaktorów        
[Robert Tarczyński, Kamil Lipiński, Mariusz Kakietek]

MŁODZIEŻOWCY + SENIORZY
I m.   -  ZANSHIN Jaktorów II   
[Krzysztof Deliś, Konrad Tarczyński, Damian Zań]
II m.  -  ZANSHIN Jaktorów I    
[Szymon Jabłoński, Paweł Pelc, Michał Mikołowski]


KONKURENCJA KUMITE ZESPOŁOWE

JUNIORZY MŁODSI + JUNIORZY
I m.   -  ZANSHIN Jaktorów I    
[Damian Zań, Michał Mikołowski, Paweł Pelc, Rafał Tarczyński]
II m.  -  DRAGON Kolno             
[Sebastian Przestrzelski, Dominik Seroka, Jacek Chmielewski,   Bartosz Tyszka]
III m.   -  ZANSHIN Jaktorów II               
[Robert Tarczyński, Kamil Lipiński, Mariusz Kakietek]

MŁODZIEŻOWCY + SENIORZY
I m.   -  ZANSHIN Jaktorów                      
[Krzysztof Deliś, Konrad Tarczyński, Rafał Drązikowski, Szymon Jabłoński]
II m.  -  DRAGON Poddębice      
[Jan Maniak, Mariusz Mróz, Grzegorz Kasprzykowski, Mariusz Galant]
III m. - DRAGON Kolno             

[Sebastian Szablak, Kamil Urbański, Bartłomiej Lipka, Dawid Borys] 

 

Facebook