Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 5Wszystkich: 44950
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

Zawody Klubowe 26 maj 2010 - wyniki

Wyniki » Zawody Klubowe 26 maj 2010 - wyniki

 

W dniu 26 maja 2010 roku w Brodnicy na Hali OSiR odbyły się zawody 
klubowe "pierwszego kroku" startowali zawodnicy MUKSK SHOTOKAN z Brodnicy, 
Górzna i Rypina.

Kata 3/4 kyu – konkurencja łączona dziewczęta + chłopcy
1.       Wójcik Jagienka
2.       Domagalski Jakub
3.       Wójcik Jędrzej
Kumite 3/4 kyu – konkurencja łączona dziewczęta + chłopcy
1.       Wójcik Jędrzej
2.       Domagalski Jakub
3.       Szalkowski Cyryl
 
Kata 6 kyu (14-21 lat)- chłopcy
1.       Kowalkowski Michał
2.       Dądolewski Michał
3.       Kordek Krzysztof
Kumite 6 kyu (14-21 lat)- chłopcy
1.       Dądolewski Marcin
2.       Kowalkowski Michał
3.       Dądolewski Krzysztof
 
Kata 6/7 kyu (11-13 lat) - dziewczęta
1.       Lewandowska Paulina
2.       Końpa Marcelina
3.       Kordek Ewa
Kumite 6/7 kyu (11-13 lat) - dizewczęta
1.       Końpa Marcelina
2.       Lewandowska Paulina
3.       Kordek Ewa
 
 
Kata 7 kyu (12-17 lat) – konkurencja łączona dziewczęta + chłopcy
1.       Małkiewicz Anna
2.       Chojnacki Dawid
3.       Zaborowski Bartłomiej
 
Kumite 7 kyu (12-17 lat) – konkurencja łączona dziewczęta + chłopcy
1.       Małkiewicz Anna
2.       Chojnacki Dawid
3.       Zaborowski Bartłomiej
 
 
Kata 7 kyu (9-11 lat) –chłopcy
1.       Wilkanowski Wiktor
2.       Karolczyk Szymon
3.       Zdziarski Filip
 
Kumite 7 kyu (9-11 lat) – chłopcy
1.       Wilkanowski Wiktor
2.       Kołakowski Maciej
3.       Zdziarski Filip
 
Kata 8 kyu (12-13 lat) – chłopcy
1.       Kamiński Sebastian
2.       Płachta Michał
3.       Jasieniecki Adrian
 
Kumite 8 kyu (12-13 lat) – chłopcy
1. Kamiński Sebastian
                2. Murawski Wojciech
                3. Łubiński Mateusz
 
Kata 8 kyu (12-13 lat) – dziewczęta
1.       Barańska Aleksandra
2.       Szamrej Klaudia
3.       Płachta Wiktoria
 
Kumite 8 kyu (12-13 lat) – dziewczęta
1.       Barańska Aleksandra
2.       Szamrej Klaudia
3.       Płachta Wiktoria
 
Kata 8 kyu (8-10 lat) – chłopcy
1.       Rakowski Krzysztof
2.       Surmiak Jakub
3.       Dreśliński Kacper
 
Kata 8 kyu (7-8 lat) – dziewczęta
1.       Końpa Oliwia
2.       Kurnicka Wiktoria
3.       Surmiak Julia
Kata 9 kyu (9-10 lat) – chłopcy
1.       Wojciechowski Brajan
2.       Wiśniewski Damian
3.       Sarnowski Hubert
Kata 9 kyu (7-8 lat) – konkurencja łączona dziewczęta + chłopcy
1.       Zabudź Jakub
2.       Świerczyński Mateusz
3.       Smoliński Jarek
Kata 9 kyu (5 lat) – konkurencja łączona dziewczęta + chłopcy
1.       Kazimierski Ignacy
2.       Sarnowska Wiktoria
3.       Siekliński Bartosz
 
Medal za zachowanie fair play dostał na zawodach Zaborowski Grzegorz
 

 

Facebook