Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 5Wszystkich: 44950
 

 

 

Kalendarz na 2016

 

 

 

Wyniki Pucharu Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan - Łęczyca 2009

Wyniki » Wyniki Pucharu Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan - Łęczyca 2009

 
KATEGORIA WIEKOWA DZIECI  ur. w roku 2002r. i młodsi
 
Dziewczęta
 
Kata :                                                                          
 
1. Julia Surmiak – SHOTOKAN Brodnica                              
2. Gabriela Borządek – ZANHIN Jaktorów                          
3. Oliwia Końpa – SHOTOKAN Brodnica                                
4. Klaudia Kwiatkowska - ZANHIN Jaktorów                  
 
Chłopcy
 
Kata :                                                                          
 
1. Jakub Rozkosz – KIME Warszawa                                      
2. Wojciech Gogoła – SATORI Jastrowie                              
3. Wojciech Kleszcz – SATORI Jastrowie                            
4. Bartosz Gawlik - SATORI Jastrowie
 
KATEGORIA WIEKOWA DZIECI  ur. w latach 2000-2001
 
Dziewczęta
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Iwona Skowrońska – TORA Grodzisk Maz.              1. Zofia Ostrowska – BASSAI Uniejów
2. Patrycja Kowalczyk – BASSAI Uniejów                  2. Oliwia Świstek – SATORI Jastrowie
3. Zuzanna Wojciechowska - ZANHIN Jaktorów     3. Wiktoria Wicherkiewicz – BASSAI Uniejów
4. Julia Galant – IPPON Łęczyca                                  4. Patrycja Kowalczyk - BASSAI Uniejów
 
Chłopcy
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Grzegorz Wieczorkowski – IPPON Łęczyca           1. Hubert Skrzypolski – ZANHIN Jaktorów
2. Dawid Jankowski – Dragon Kolno                            2. Dawid Jankowski – Dragon Kolno
3. Jakub Kacprowicz - IPPON Łęczyca                      3. Michał Litwinowicz – SATORI Jastrowie
4. Michał Woźniak – FENIKS Poznań                          4. Tomasz Feliksiak - FENIKS Poznań
 
KATEGORIA WIEKOWA DZIECI  ur. w latach 1998-1999 (do 6 kyu).
 
Dziewczęta
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Aleksandra Kozińska – BASSAI Uniejów                 1. Marcelina Końpa – SHOTOKAN Brodnica
2. Aleksandra Galant – IPPON Łęczyca                       2. Aleksandra Kozińska – BASSAI Uniejów
3. Paulina Lewandowska – SHOTOKAN Brodnica       3. Patrycja Guraj – ZANHIN Jaktorów
4. Katarzyna Wojda – KIME Warszawa                       4. Paulina Lewandowska- SHOTOKAN Brodnica
 
Chłopcy
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Marcin Wietecha – Dragon Kolno                           1. Michał Kania – TORA Grodzisk Maz.
2. Damian Bazydło – Dragon Kolno                             2. Piotr Skowroński – TORA Grodzisk Maz.
3. Piotr Orzechowski – FENIKS Poznań                   3. Patryk Kłak – Dragon Poddębice
4. Piotr Skowroński – TORA Grodzisk Maz.             4. Bartłomiej Strzemieczny- ZANHIN Jaktorów
 
KATEGORIA WIEKOWA DZIECI  ur. w latach 1998-1999 (od 5 kyu).
 
Dziewczęta
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Zuzanna Reklewska – TORA Grodzisk Maz.            1. Zuzanna Reklewska – TORA Grodzisk Maz.
2. Katarzyna Mróz – Dragon Poddębice                      2. Katarzyna Mróz – Dragon Poddębice
3. Jagienka Wójcik – SHOTOKAN Brodnica              3. Jagienka Wójcik – SHOTOKAN Brodnica
4. Zuzanna Rybka – ZANHIN Jaktorów                     4. Zuzanna Rybka – ZANHIN Jaktorów
 
Chłopcy
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Jakub Kapica – IPPON Łęczyca                               1. Jakub Domagalski – SHOTOKAN Brodnica
2. Jakub Domagalski – SHOTOKAN Brodnica           2. Jakub Kapica – IPPON Łęczyca
3. Karol Ostrowski – ZANHIN Jaktorów                  3. Karol Ostrowski – ZANHIN Jaktorów
4. Kamil Ostrowski – ZANHIN Jaktorów                  4. Michał Sierociński – ZANHIN Jaktorów
 
 
KATEGORIA WIEKOWA MŁODZICY  ur. w latach 1997-1996 (do 6 kyu).
 
Dziewczęta
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Karolina Smoczyńska  – SHOTOKAN Brodnica       1. Justyna Świecik – Dragon Kolno
2. Klaudia Jermacz – Dragon Kolno                              2. Klaudia Jermacz – Dragon Kolno
3. Olga Fiołek – SATORI Jastrowie                             3. Karolina Smoczyńska –SHOTOKAN Brodnica
4. Ewa Kordek – SHOTOKAN Brodnica                       4. Olga Fiołek – SATORI Jastrowie
 
Chłopcy
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Damian Bienias – Dragon Poddębice                           1. Wojciech Kacprowicz – IPPON Łęczyca
2. Jerzy Niemczyk – FENIKS Poznań                            2. Jerzy Niemczyk – FENIKS Poznań
3. Marcin Pieprzyk – FENIKS Poznań                            3. Norbert Zambrzycki – DRAGON Kolno
4. Bartłomiej Zaborowski – SHOTOKAN Brodnica      4. Marcin Pieprzyk – FENIKS Poznań
                                                                                 
KATEGORIA WIEKOWA MŁODZICY  ur. w latach 1997-1996 (od 5 kyu).
 
Dziewczęta
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Zuzanna Wójcik  – Dragon Kolno                             1. Marta Domagalska – SHOTOKAN Brodnica
2. Martyna Rogoś – TORA Grodzisk Maz.                   2. Zuzanna Wójcik  – Dragon Kolno
3. Marta Domagalska – SHOTOKAN Brodnica          3. Martyna Rogoś – TORA Grodzisk Maz.
                                                                                         
 
Chłopcy
 
Kata :                                                                          Kumite:
 
1. Bartosz Urbański – DRAGON Kolno                          1. Krzysztof Cybulski – SATORI Jastrowie
2. Alan Al-Murtatha – DRAGON Kolno                         2. Mateusz Młynarczyk – ZANHIN Jaktorów
3. Mateusz Młynarczyk – ZANHIN Jaktorów            3. Bartosz Urbański – DRAGON Kolno
4. Cyryl Szalkowski – SHOTOKAN Brodnica               4. Alan Al-Murtatha – DRAGON Kolno
 
EN-BU   Dziewczynka / Chłopiec
 
1. DRAGON Poddębice – K Mróz/A. Ciszewski                      
2. SHOTOKAN Brodnica – M. Domagalska /J. Domagalski                        
3. BASSAI Uniejów – W. Wicherkiewicz / K.Jaśkiewicz   
 
KATA DRUŻYNOWE
 
Dziewczęta                                               
 
1. ZANHIN Jaktorów – M. Drazikowska / Z. Rybka / O. Skrzypowska.      
2. BASSAI Uniejów – M. Kulesza / P. Kowalczyk/ W. Wicherkiewicz
3. SHOTOKAN Brodnica – Z. Dąbrowska /  P. Lewandowska / M. Końpa                        
4. ZANHIN Jaktorów – W. Pakuła / A. Tymińska / Z. Wojciechowska     
 
Chłopcy                                              
 
1. IPPON Łęczyca – J. Kapica / J. Kacprowicz / G. Wieczorkowski 
2. ZANHIN Jaktorów – M. Młynarczyk / K. Ostrowski/ K. Ostrowski
3. FENIKS Poznań – T. Felisiak / W. Nawrot /  M. Woźniak
4. SHOTOKAN Brodnica – M. Kołakowski /  J. Głowacki / W. Wilkanowski                    

  

 

Facebook